לקוחות ממליצים...

עירית שמש

פניתי לחדוה לפני למעלה מעשרים שנה כדי להיפרד מ-8 ק"ג ממשקלי (למרות שלא היה כל כך גבוה).
מאחר והייתה זו ה"דיאטה" הראשונה בחיי, הנחתי שאוכל לעשות זאת בקלות.
ואז קרה משהו בהרגלי האכילה שלי: אני, שמינקות, לא נגעתי בירקות, בפירות או כל מאכל מזין  אחר וניזונתי מפחמימות וסוכרים בלבד (כן, הייתי מסיימת חפיסות שוקולד, קילוגרמים של מאפים ועוד) למדתי באורח פלא לאכול עם הראש (מסתבר שיש דבר כזה) למדתי ש"לחפיסת שוקולד, טעימה ככל שתהיה, יש את אותו הטעם כמו לקובייה אחת". למדתי שאפשר לאכול מזון בריא, טעים ולא דל קלוריות אך במינונים הנכונים ויחד עם זאת לשבוע וליהנות מהחוויה.
חדוה עשתה פלאים בחשיבה שלי, בנקודת המבט שלי על אוכל. זה חשוב, זה מעניין וזה הכרחי.
מאז ועד היום, לא עליתי אפילו ק"ג אחד במשקל ואני אחרי לידות וכבר בגרתי (היום אני בת 43).
הליווי של חדווה, הנחישות, הרצינות והסבלנות והאופן שבו הייתה ערה לצרכים שלי, לאהבות שלי לאוכל, אלו שאני לא מוותרת עליהן עד היום, הביאו אותי להיות מרוצה בכל יום מחדש לראות את מה שמשתקף מולי במראה.

חדווה מהווה עד היום חלק
מאוד חשוב מהתהליכים בחיי הבוגרים.
עירית שמש נפתלי (כפר סבא)

2016-08-25T10:57:46+00:00

חדווה מהווה עד היום חלק
מאוד חשוב מהתהליכים בחיי הבוגרים.
עירית שמש נפתלי (כפר סבא)

פניתי לחדוה לפני למעלה מעשרים שנה כדי להיפרד מ-8 ק"ג ממשקלי (למרות שלא היה כל כך גבוה). מאחר והייתה זו ה"דיאטה" הראשונה בחיי, הנחתי שאוכל לעשות זאת בקלות. ואז קרה משהו בהרגלי האכילה שלי: אני, שמינקות, לא נגעתי בירקות, בפירות או כל מאכל מזין  אחר וניזונתי מפחמימות וסוכרים בלבד (כן, הייתי מסיימת חפיסות שוקולד, קילוגרמים של מאפים ועוד) למדתי באורח פלא לאכול עם הראש (מסתבר שיש דבר כזה) למדתי ש"לחפיסת שוקולד, טעימה ככל שתהיה, יש את אותו הטעם כמו לקובייה אחת". למדתי שאפשר לאכול מזון בריא, טעים ולא דל קלוריות אך במינונים הנכונים ויחד עם זאת לשבוע וליהנות מהחוויה. חדוה עשתה פלאים בחשיבה שלי, בנקודת המבט שלי על אוכל. זה חשוב, זה מעניין וזה הכרחי. מאז ועד היום, לא עליתי אפילו ק"ג אחד במשקל ואני אחרי לידות וכבר בגרתי (היום אני בת 43). הליווי של חדווה, הנחישות, הרצינות והסבלנות והאופן שבו הייתה ערה לצרכים שלי, לאהבות שלי לאוכל, אלו שאני לא מוותרת עליהן עד היום, הביאו אותי להיות מרוצה בכל יום מחדש לראות את מה שמשתקף מולי במראה.

גיא ואורלי בע"מ

ברצוננו להודות לך על שיתוף הפעולה והייעוץ המקצועי שנתת לתכנית "גיא ואורלי בע"מ" ערוץ 10 במסגרת
פינת הצרכנות והתזונה.
המסירות, היסודיות והמענה המיידי והנעים שהענקת לנו עזרו להצלחתה של הפינה בתכנית.

צוות התכנית מודה לך על הסיוע הרב!
בברכה,
גיא מרוז ואורלי וילנאי

2016-08-25T11:04:51+00:00

צוות התכנית מודה לך על הסיוע הרב!
בברכה,
גיא מרוז ואורלי וילנאי

ברצוננו להודות לך על שיתוף הפעולה והייעוץ המקצועי שנתת לתכנית "גיא ואורלי בע"מ" ערוץ 10 במסגרת פינת הצרכנות והתזונה. המסירות, היסודיות והמענה המיידי והנעים שהענקת לנו עזרו להצלחתה של הפינה בתכנית.

ענת דיציאן

אומרים שמבחן התוצאה הוא המבחן החשוב.
יש אמת במשפט, ובמבחן הזה אין ספק שהדרך עם חדוה הניבה תוצאה כפולה:
אימוץ דרך אכילה נכונה וישימה (גם ללא ליווי) וירידה מתונה ויציבה במשקל.
אבל מבחינתי הדרך היתה חשובה לא פחות מאשר התוצאה.
חדוה הביאה לעבודה המשותפת שלנו לא רק ידע מקצועי וניסיון רב, אלא גם גישה מקדמת שינוי.
בפתיחות ובנעימות למדה אותי, את הרגלי האכילה בביתי ואת סדרי העדיפות שלי.
בהתחשב בכל אלה, בנתה יחד איתי תוכנית בת-ביצוע, שבה התקדמנו ובדקנו בכל מפגש מה מבקש שינוי והתאמה.
הרוח הטובה ונעימות השיחה חברו למקצועיות שתוצאותיה מלוות אותי גם היום.
בנוסף, קיבלתי כלים להתמודד עם עליות זמניות, בלי להילחץ ובלי שאזדקק לליווי צמוד.

תודה, חדוה,
על הדרך שעשית איתי ותודה שמה שלמדתי איתך ממשיך להיות חלק ממני.
ענת דיציאן

2016-08-17T11:45:45+00:00

תודה, חדוה,
על הדרך שעשית איתי ותודה שמה שלמדתי איתך ממשיך להיות חלק ממני.
ענת דיציאן

אומרים שמבחן התוצאה הוא המבחן החשוב. יש אמת במשפט, ובמבחן הזה אין ספק שהדרך עם חדוה הניבה תוצאה כפולה: אימוץ דרך אכילה נכונה וישימה (גם ללא ליווי) וירידה מתונה ויציבה במשקל. אבל מבחינתי הדרך היתה חשובה לא פחות מאשר התוצאה. חדוה הביאה לעבודה המשותפת שלנו לא רק ידע מקצועי וניסיון רב, אלא גם גישה מקדמת שינוי. בפתיחות ובנעימות למדה אותי, את הרגלי האכילה בביתי ואת סדרי העדיפות שלי. בהתחשב בכל אלה, בנתה יחד איתי תוכנית בת-ביצוע, שבה התקדמנו ובדקנו בכל מפגש מה מבקש שינוי והתאמה. הרוח הטובה ונעימות השיחה חברו למקצועיות שתוצאותיה מלוות אותי גם היום. בנוסף, קיבלתי כלים להתמודד עם עליות זמניות, בלי להילחץ ובלי שאזדקק לליווי צמוד.

בסנו דבורה

 

dvoraזהו השג גדול מאד בעיני ובעיני בני משפחתי וחברי. לפני הדיאטה הייתי אישה חולה שסבלה מיתר לחץ דם, סכרת ובעיות לב. החלטתי לקחת את עצמי בידיים וקיבלתי המלצה חמה מאד על הדיאטנית חדוה בן משה ובעזרתה עשיתי את כל הירידה הגדולה הזאת.
בהתחלה היה לי מאד קשה, אבל בעזרתה ובתמיכה , בעיקר הנפשית, הצלחתי במשימה שלקחתי על עצמי.
חדוה מאד עודדה אותי כל הזמן, גם בזמנים שהיה לי קשה היא עזרה לי לא להשבר. היא תמכה בי כמו פסיכולוגית. הייתי אצל הרבה דיאטניות, הייתי יורדת במשקל ועולה בחזרה עם ריבית דריבית. אף פעם לא קיבלתי כזאת תמיכה כמו שקיבלתי אצלה. למרות שבגילי קשה מאד לרדת במשקל, הצלחתי לעשות זאת בהתמדה לאורך זמן. התפריט התאים לי ולסדר יומי, לא הייתי רעבה ואימצתי אותו כאורח חיים.
ההצלחה הגדולה שלי היא לא רק הירידה במשקל, שאותה סיימתי בשנתיים, אלא בעובדה שארבע שנים אחרי הירידה אני עדיין שומרת על משקלי. כל שבועיים אני מגיעה לפגישה עם חדוה. פעם יש עליה של חצי קילו ופעם ירידה, העיקר שהבקרה על המשקל נמשכת. חל בי שינוי אמיתי מבחינת הרגלי האכילה. המפגשים, הקשר עם חדוה והשיחה התומכת עוזרים לי להשאר רזה לתמיד. עלי לציין שהחלטתי שאני לא עוזבת אותה, כל עוד אהיה מסוגלת להגיע אליה.

 

בתודה מכל הלב
ממני וכל משפחתי
בסנו דבורה

 

2016-08-15T08:28:57+00:00

 

בתודה מכל הלב
ממני וכל משפחתי
בסנו דבורה

 

לפני הדיאטה הייתי אישה חולה שסבלה מיתר לחץ דם, סכרת ובעיות לב. החלטתי לקחת את עצמי בידיים וקיבלתי המלצה חמה מאד על הדיאטנית חדוה בן משה ובעזרתה עשיתי את כל הירידה הגדולה הזאת.

מכללת רידמן

 

בברכה
פרופ' אבשלום מזרחי
מנהל אקדמי, מכללת רידמן לרפואה משלימה

 

2016-09-01T15:34:22+00:00

 

בברכה
פרופ' אבשלום מזרחי
מנהל אקדמי, מכללת רידמן לרפואה משלימה

 

דניס חכם

dennisשמי דניס חכם ואני בת 57. יש לי בריחת סחוס משתי ברכי והדבר גורם לי לכאבים נוראים. אך קרן האור שלי, היא הדיאטנית חדוה בן משה שבזכותה, בעזרתה ובעידודה הורדתי עשרה קילוגרמים במשך חודשיים וחצי. חדוה בן משה מעודדת אותי, הביקורים שלי אצלה הפכו בשבילי לרגעים שאני מתגעגעת ומצפה להם. הכי חשוב אני אפילו לא רעבה. חדוה הרכיבה לי תפריט שמתאים לי במאת האחוזים.

 

ישר כוחך חדוה בן משה
בברכה חמה ונאמנה
דניס חכם

2016-08-17T10:55:24+00:00

 

ישר כוחך חדוה בן משה
בברכה חמה ונאמנה
דניס חכם

שמי דניס חכם ואני בת 57. יש לי בריחת סחוס משתי ברכי והדבר גורם לי לכאבים נוראים. אך קרן האור שלי, היא הדיאטנית חדוה בן משה שבזכותה, בעזרתה ובעידודה הורדתי עשרה קילוגרמים במשך חודשיים וחצי. חדוה בן משה מעודדת אותי, הביקורים שלי אצלה הפכו בשבילי לרגעים שאני מתגעגעת ומצפה להם. הכי חשוב אני אפילו לא רעבה. חדוה הרכיבה לי תפריט שמתאים לי במאת האחוזים.

ליז

 

lizלדיאטנית חדוה בן משה היקרה, בתחילת הדרך הכרנו עקב בעיה רפואית. ברצוני להודות לך על טיפול מסור, על התמדה, הקשבה ותמיכה. גדולתך והצלחתך מצויים במשפט – "הכל בראש".  הרוצה לנצח בגדולות חייב להקפיד בקטנות. וזוהי התוצאה, ירדתי 30 ק"ג. אני מרגישה נפלא ולך התודה על שהובלת לעבר המטרה לבריאות איתנה. ההצלחה היא דבר נהדר שעושה אותי מאושרת. חדוה היקרה,
נתונה לך התודה על עבודתך הברוכה ששינתה את חיי לטובה.

 

ישר כוח
בהערכה
ליז

 

2016-08-17T10:59:23+00:00

 

ישר כוח
בהערכה
ליז

 

לדיאטנית חדוה בן משה היקרה בתחילת הדרך הכרנו עקב בעיה רפואית. ברצוני להודות לך על טיפול מסור, על התמדה, הקשבה ותמיכה. גדולתך והצלחתך מצויים במשפט – "הכל בראש".

עמותת "אחת מתשע"

ברצוני להודות לך מקרב לב על ההרצאה הנפלאה שהעברת למנחות סדנאות לבריאות השד של עמותת "אחת מתשע" על הקשר בין תזונה לסרטן השד.
ההרצאה הייתה מלמדת וחשובה והועברה בצורה רהוטה, פתוחה ומשתפת.
המנחות ציינו כי ההרצאה העשירה את הידע שלהן וכי הן רואות חשיבות רבה במידע זה כחומר רקע לסדנאות לבריאות השד המועברות על ידן.

תודה רבה ויישר כח.

בברכה,
אורית מודחי-מועלם
רכזת פרויקט בריאות השד עמותת "אחת מתשע"

2016-08-17T11:54:47+00:00

בברכה,
אורית מודחי-מועלם
רכזת פרויקט בריאות השד עמותת "אחת מתשע"

ברצוני להודות לך מקרב לב על ההרצאה הנפלאה שהעברת למנחות סדנאות לבריאות השד של עמותת "אחת מתשע" על הקשר בין תזונה לסרטן השד. ההרצאה הייתה מלמדת וחשובה והועברה בצורה רהוטה, פתוחה ומשתפת. המנחות ציינו כי ההרצאה העשירה את הידע שלהן וכי הן רואות חשיבות רבה במידע זה כחומר רקע לסדנאות לבריאות השד המועברות על ידן. תודה רבה ויישר כח.

תגובות משתתפים בסדנאות אורח חיים בריא רעננה

חדוה היקרה,
אמנם בתקופה האחרונה לא תמיד הצלחתי להגיע, אך זה לא אומר שלא הפנמתי ולמדתי הרבה על עצמי. עברתי חוויה נהדרת במפגשים הקבוצתיים. ראשית כל, תמיד הרגשתי בנוח. אהבתי את היחס שלך והאכפתיות שלך, את הסבלנות ואת הרצון לעזור לי ולקבוצה לעבור את המכשולים. תמיד הסברת דברים באופן הגיוני שכל אחד יכול להבין, להפנים ולבצע. שמחתי לגלות שאת לא דיאטנית טיפוסית כמו האחרות בתחום ( כגון תאכלי פריכיות וגבינה 1%) אלא חשוב לך לדעת מה כל אחד מרגיש, מה גורם לשובע ממושך ומה באמת חשוב בכדי לא להשבר. אין ספק שהלמידה הכי משמעותית בחודשים האלו הייתה ההקשבה לגוף, דברים כמו איך אני מרגישה שאני רעבה, משהו שלא ידעתי להגדיר אז והיום נראה כל כך טבעי וברור שזה הרגע שאני צריכה לאכול.
פתאום באוכל יש סדר, יש שליטה, מתוך אותה הקשבה פשוטה שבחיים המהירים האלה כל כך קל לאבד. גם כשאני יושבת לאכול, הארוחה נראית אחרת ויש מאחוריה מחשבה, היא יותר עשירה והתפריט מגוון. ללא כל ספק, בזכותך, למדתי לתת לגוף שלי מה שהוא צריך, מתי שהוא צריך וכמה שהוא צריך.
תודה רבה על הכל ובהצלחה לכולנו,
בתאל ישר

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חדותנו היקרה,
הכתוב לעיל על ידי חברי הקבוצה מבטא את רחשי תודותינו לכל אשר קבלנו ממך במפגשים נעימים. הטיפים לכל אורך הסדנא היו במינון מתאים שמאפשר ללמוד דרך חיים חדשה המשלבת משמעת באכילה וגם הנאה ממנעמי החיים מעת לעת. אנוכי שהייתי מיוסר בתחילה, למדתי דרך חיים חדשה, סגנון מחייב באוכל ושילוב מרכיבי תזונה שלא הכרתי. תודה חדוה על סגנון חברותי וכייפי שמחייב המשך. ירידה במשקל הינה שאיפה רצויה אך גם דרך וסגנון חיים משולב נכון באכילה הינו מתכון מנצח ועל כך תודה עמוקה.
רמי חנדלי

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חדוה יקרה,
את באמת אישה נפלאה עם המון נתינה ויחס מיוחד לכל אחד. נתקלתי בהרבה דיאטניות אבל את באמת משהו מיוחד שנותן הרגשה נפלאה ושאפשר לטעום מכל דבר ולא להרגיש באמת בדיאטה אלא באורח חיים.
תודה רבה,
איריס יוסף

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

חדוה,
הסדנה עברה ללא לחצים, בשפיות, באנושיות, בראיית האדם ובכבוד כלפינו.
נתת לנו את הזמן לעצמנו והעברת את המסר שאת סומכת עלינו והכל בנעימות ובחן רב. זה היה מין מפגש עם אמא שדואגת לילדיה ורוצה בטובתם בלי אינטרסים. הכל בא ממקום נקי ואמיתי. כן – את אמיתית - "ללא כוונות מסחריות".
אני מאחלת לך שתמשיכי ל"גדל" דורות של "שמנים" שישכילו להבין שאכילה ותזונה בריאה אינם עוד דיאטה כלשהי, אלא דרך חיים ששווה ללכת בדרך זו ולהרגיש טוב עם עצמנו, בלי נקיפות מצפון וייסורי נפש מיותרים. להרגיש טוב ולהראות טוב. זה תהליך פנימי שלוקח זמן ואנחנו רק מתחילים אותו.
מאחלת לך בריאות טובה והצלחה בכל אשר תרצי. מודה על הכל וכיף לי במשקל החדש שלי.
יוכי קוסובסקי

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

היי חדוה,
רציתי להודות לך על הסדנא, שמלבד היותה מעשית ומעניינת, האנשים היו מקסימים וכולנו התחברנו אחד לשני בצרה אחת משותפת והיא העלייה במשקל. הנינוחות והשיתוף תרמו רבות לאווירה.
בקשר אליך אין לי הרבה מה להגיד אנחנו מכירות כבר שנים, והידע שאת מעבירה דרך הסדנא הוא מהמם, וגם לא התעצלת והבאת לנו דברים לאכול, הסברת כל דבר עד הפרטים, אין עליך!
את גדולה, מדהימה ואשה מקסימה, חבל שאין המשך לסדנא שבה כולנו רוצים להמשיך.
שוב תודה על שהענקת לנו מהידע שלך, עכשיו אסתכל על המוצרים בצורה יותר נכונה, אקרא היטב את המרכיבים ואשתדל להמשיך לרדת.
אז שוב תודה רבה על ערבים מהנים,
אירית ווהל

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

חדוה יקרה,
השתתפתי במפגשים קבוצתיים בהנחייתך ברעננה ואני רוצה להודות לך מקרב לב על ההשקעה, על האמפתיה, על ההבנה, על המקצועיות הנהדרת. חיכיתי לכל מפגש כדי להגיע למפגשים בהנחייתך כי זו הייתה חוויה מעצימה ומחכימה.
את פשוט נפלאה, את חכמה ובעלת ידע רב שחלקת אותו אתנו. כל מפגש חיזק אותי ופתח בפני עוד דרך להתמודד עם אוכל, עם אכילה נכונה, איך לעמוד בפיתויים ואיך פשוט לעשות שינוי בחשיבה ובאורח חיי.
תודה רבה מקרב לב, עוד נשתמע,
נשיקות שרית נ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

לחדוה היקרה,
תודה!! על שעזרת לנו שעות בסדנא בלרדת במשקל. להיות איתך זה היה לעלות מדרגה, מהתוכן המעניין והחומר שדאגת למסור לנו. המודעות ב"לאכול נכון ובריא" בלחשוב חיובי ולעשות למעננו.
נעמת לי ברוגע, בחיוך ובסבלנו לכל אחת ואחד.
חדוה עם חוויה. הכל "בראש".
תודה ענקית
מלכה בן משה (אין קשר משפחתי)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

חדוה היקרה,
השתתפתי בסדנה בהנחייתך. סדנה זו העשירה אותי מאד. מקצועיותך והידע הנרחב שלך תרמו רבות לכך.
אני מרגיש כי גרמת לי לשינוי בדפוסי התנהגות וחשיבה נכונה לגבי תזונה נכונה ושמירה על איכות חיים. מדי שבוע ציפיתי למפגש כדי ללמוד ולהחכים ממך. ידעת גם ליצור אוירה חיובית ונעימה והרגשת פתיחות בקרב כל משתתפי הסדנה.
תודה מקרב לב,
יואל ג'רפי

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

חדוה העבירה סדנא בת 10 מפגשים שבועיים בצורה מקסימה, תומכת, לא דידקטית וחיובית.
חדוה בהחלט בעלת ידע רב, משולב עם רגישות והקשבה – שילוב מנצח.
חדוה, תודה רבה על הובלת הסדנא, על ההבנה, האינפורמציה, הרגישות וההכוונה הנכונה.
אילן

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
2016-08-17T11:50:22+00:00
חדוה היקרה, אמנם בתקופה האחרונה לא תמיד הצלחתי להגיע, אך זה לא אומר שלא הפנמתי ולמדתי הרבה על עצמי. עברתי חוויה נהדרת במפגשים הקבוצתיים. ראשית כל, תמיד הרגשתי בנוח. אהבתי את היחס שלך והאכפתיות שלך, את הסבלנות ואת הרצון לעזור לי ולקבוצה לעבור את המכשולים. תמיד הסברת דברים באופן הגיוני שכל אחד יכול להבין, להפנים ולבצע. שמחתי לגלות שאת לא דיאטנית טיפוסית כמו האחרות בתחום ( כגון תאכלי פריכיות וגבינה 1%) אלא חשוב לך לדעת מה כל אחד מרגיש, מה גורם לשובע ממושך ומה באמת חשוב בכדי לא להשבר. אין ספק שהלמידה הכי משמעותית בחודשים האלו הייתה ההקשבה לגוף, דברים כמו איך אני מרגישה שאני רעבה, משהו שלא ידעתי להגדיר אז והיום נראה כל כך טבעי וברור שזה הרגע שאני צריכה לאכול. פתאום באוכל יש סדר, יש שליטה, מתוך אותה הקשבה פשוטה שבחיים המהירים האלה כל כך קל לאבד. גם כשאני יושבת לאכול, הארוחה נראית אחרת ויש מאחוריה מחשבה, היא יותר עשירה והתפריט מגוון. ללא כל ספק, בזכותך, למדתי לתת לגוף שלי מה שהוא צריך, מתי שהוא צריך וכמה שהוא צריך. תודה רבה על הכל ובהצלחה לכולנו, בתאל ישר ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- חדותנו היקרה, הכתוב לעיל על ידי חברי הקבוצה מבטא את רחשי תודותינו לכל אשר קבלנו ממך במפגשים נעימים. הטיפים לכל אורך הסדנא היו במינון מתאים שמאפשר ללמוד דרך חיים חדשה המשלבת משמעת באכילה וגם הנאה ממנעמי החיים מעת לעת. אנוכי שהייתי מיוסר בתחילה, למדתי דרך חיים חדשה, סגנון מחייב באוכל ושילוב מרכיבי תזונה שלא הכרתי. תודה חדוה על סגנון חברותי וכייפי שמחייב המשך. ירידה במשקל הינה שאיפה רצויה אך גם דרך וסגנון חיים משולב נכון באכילה הינו מתכון מנצח ועל כך תודה עמוקה. רמי חנדלי ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- חדוה יקרה, את באמת אישה נפלאה עם המון נתינה ויחס מיוחד לכל אחד. נתקלתי בהרבה דיאטניות אבל את באמת משהו מיוחד שנותן הרגשה נפלאה ושאפשר לטעום מכל דבר ולא להרגיש באמת בדיאטה אלא באורח...